Czy nieśmiertelność jest już możliwa i osiągalna?

0
16
Czy nieśmiertelność jest już możliwa i osiągalna?

 

Kilka dni temu natrafiłem w Internecie na dosyć ciekawą publikację. Otóż jej autor opisuje w niej swoje prace dotyczące nieśmiertelności. Co ciekawe, tym autorem jest Polak.

W jaki sposób mogłaby zostać osiągnięta owa nieśmiertelność? Większość ludzi zapewne wyobraża sobie, że powstanie jakiś środek medyczny, który zapobiegnie procesom starzenia (lub wyraźnie je spowolni) i w ten sposób osiągniemy życie wieczne.

Jan Pająk, autor wspomnianej wcześniej publikacji, jest fizykiem, elektronikiem i ufologiem. Jego podejście do tematu polega na zbudowaniu wehikułu czasu, dzięki któremu człowiek po osiągnięciu pewnego wieku mógłby cofać się do lat swej młodości.

Dla jednych może to być nonsens i totalna bzdura, dla innych coś ciekawego i wartościowego.

Zwróć uwagę na fakt, że kilkadziesiąt czy kilkaset lat temu w ogóle nie do pomyślenia było powstanie samochodów, samolotów, komputerów, internetu, smartfonów… Rozmowa głosowa czy wideorozmowa na odległość była jeszcze nie tak dawno ogromną abstrakcją… Dziś prawie wszyscy z tego korzystamy.

Wspomniane wcześniej wehikuły czasu nie są gotowym, istniejącym już rozwiązaniem. Niemniej jednak zachęcam do zapoznania się z lekturą: http://totalizm.com.pl/immortality_pl.pdf.

Jest ona dość skomplikowana w przekazie, dlatego polecam przynajmniej pobieżne przejrzenie całości oraz dokładne zapoznanie się z treścią w punktach K3-L1 (str. 119-123).

Czy nieśmiertelność jest już możliwa i osiągalna?
5 (100%) 1 vote

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here