Darmowe kursy online z najlepszych uniwersytetów świata

3
6
Darmowe kursy online z najlepszych uniwersytetów świata

 

W dobie Internetu osoby mieszkające w różnych zakątkach świata mają coraz szerszy dostęp do wiedzy z rozmaitych dziedzin. Kilka lat temu pojawiły się w sieci strony umożliwiające zdobywanie wiedzy z najlepszych uczelni świata całkowicie za darmo lub za niewielką opłatą. Kursy te określane są terminem MOOC (Massive Open Online Course). Poniżej znajdują się linki do 6 najpopularniejszych tego typu stron:

 

Większość kursów dotyczy branży informatycznej, choć są również kursy z innych dziedzin. Wiele z nich oferuje możliwość uzyskania certyfikatu ukończenia kursu za niewielką opłatą. Dla osób o nieco większych wymaganiach dostępne są płatne i obszerniejsze kursy trwające kilka lub kilkanaście miesięcy.

Darmowe kursy online z najlepszych uniwersytetów świata
5 (100%) 1 vote

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że wcześniej nie natrafiłem na te strony… Cieszę się jednak, że teraz o nich wiem 🙂 A mogłoby się wydawać, że to nieprawdopodobne – wiedza z najlepszych uczelni świata dostępna przez internet za darmo!

  2. Świetna sprawa – przejrzałem kilka kursów ze stron podanych w artykule i wszystko OK 🙂 Dzięki temu powinienem sporo skorzystać w przyszłości 🙂 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here