Ebook How To Make Your Life Better dostepny na Amazonie

Ebook “How To Make Your Life Better” dostępny na Amazonie

 

Dzisiaj bardzo krótko – otóż kilka dni temu w serwisie Amazon została opublikowana pierwsza edycja mojego ebooka “How To Make Your Life Better”. Publikacja ta składa się z 6 rozdziałów i udziela wielu wartościowych wskazówek dotyczących różnych aspektów ludzkiego życia.

Wersja dostępna na Amazonie została napisana w języku angielskim i kosztuje 0,99 USD. Wersję polskojęzyczną otrzyma całkowicie za darmo każdy, kto zapisze się na moją listę mailingową 🙂 W tym celu wystarczy podać swoje imię oraz adres email w formularzu na pasku bocznym na tym blogu. Następnie należy potwierdzić chęć otrzymywania wiadomości. Jeśli chodzi o częstotliwość wysyłanych wiadomości – będzie ich najwyżej 2-3 w ciągu miesiąca.

6 Comments
 • Paulina
  Posted at 14:48h, 22 May Reply

  Świetna lektura 😀 Już mam swoją kopię 🙂

 • Weronika
  Posted at 04:24h, 23 May Reply

  Dość krótka, niezbyt czasochłonna i bardzo wartościowa lektura. Też już mam swój egzemplarz 🙂

 • Aga
  Posted at 10:42h, 29 May Reply

  Amazing book on Amazon 🙂 😀 😀

 • Michał
  Posted at 14:10h, 03 June Reply

  Świetna książka. Zawiera bardzo dużo wartościowych porad i rozwiązań, o których większość ludzi nie ma pojęcia 🙂 Fajnie, że można dostać ją gratis przy zapisie na newslettera. Wielkie dzięki i pozdrawiam!

 • Grzesiek
  Posted at 06:32h, 04 July Reply

  Sporo w życiu zyskałem dzięki tej publikacji. Niedługo powinna być o wiele bardziej znana i popularna.

 • Jacek
  Posted at 10:35h, 21 July Reply

  Znakomita lektura, napisana przystępnym językiem, krótko, zwięźle i na temat 🙂 Do tego dostępna całkowicie za darmo! :O Cieszę się, że tutaj trafiłem 🙂

Post A Comment