Kim jest Jacek Wiśniowski

11
524
Jacek Wiśniowski - sukces.pl - Mistrzowie - 101 historii

Kim jest Jacek Wiśniowski

 

Jacek Wiśniowski jest polskim przedsiębiorcą i milionerem. Jest również właścicielem kanału sukces.pl na YouTube.

Wspomniany wyżej kanał należy do trzech szczególnie polecanych przeze mnie kanałów z rozwoju osobistego. Oprócz rozwoju osobistego na kanale poruszane są również zagadnienia związane z biznesem i motoryzacją.

Poza prowadzeniem kanału sukces.pl Jacek Wiśniowski stworzył kilka kursów motywacyjnych oraz biznesowych. Jest również autorem dość znanej książki motywacyjnej zatytułowanej Rusz dupę.

Dodatkowo raz do roku Jacek organizuje bezpłatne konferencje na sali w 10 największych miastach Polski.

 

Moja opinia na temat produktów Jacka Wiśniowskiego

 

Książka Mistrzowie

 

Książka Mistrzowie, czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu została wydana w lutym 2018 roku. Zamówiłem ją gdy tylko pojawiła się w sprzedaży.

Książka ta (jak sam tytuł wskazuje) opisuje historie 101 osób, które osiągnęły w życiu sukces pomimo wielu trudności i przeszkód. W przypadku części z tych osób nic nie wskazywało na to, że kiedykolwiek im się uda.

Książka ma 256 stron razem ze spisem treści, wstępem i zakończeniem. Historia jednej osoby zajmuje średnio około dwóch stron.

Choć książkę czyta się łatwo i przyjemnie, warto czytać w tempie jednej, ewentualnie dwóch, historii w ciągu dnia.

Książkę jako całość oceniam bardzo dobrze. Działa ona niezwykle motywująco i moim zdaniem jest warta o wiele więcej niż te 19,90 PLN.

 

Kurs Rusz Dupę

 

Kurs zatytułowany Rusz Dupę powstał w roku 2013. Jest to 3-miesięczny kurs motywacyjny składający się z około 20 godzin nagrań w formacie audio.

Poniżej znajdują się przykładowe zagadnienia poruszane na kursie: odżywianie, wygląd /  ubiór, sen, ćwiczenia fizyczne, NLP, wyznaczanie celów, tworzenie odpowiednich nawyków, nastawienie na sukces, huna, afirmacje, zarządzanie czasem, zarabianie pieniędzy i odpowiednie nastawienie do pieniędzy, grupa mastermind.

Jest to bardzo dobry, wartościowy i przydatny kurs, który rzeczywiście popycha człowieka do działania. 🙂 Dodatkowym atutem jest cena wynosząca zaledwie 497 zł oraz możliwość płatności w 3 ratach po 170 zł.

Pisząc o tym kursie warto jeszcze wspomnieć, że Jacek Wiśniowski wydał również książkę zatytułowaną Rusz Dupę. W sprzedaży pojawiła się ona w 2017 roku i już w pierwszy weekend sprzedało się kilka tysięcy egzemplarzy.

 

Kurs Mistrz Motywacji

 

Kurs Mistrz Motywacji jest to roczny kurs motywacyjny stworzony w roku 2018. Każdego dnia pojawia się kolejne kilkuminutowe nagranie wideo opisujące kogoś, kto pomimo wielu początkowym niepowodzeń odniósł w życiu sukces.

Kurs ten można traktować jako uzupełnienie książki Mistrzowie.

Moim zdaniem jest on zdecydowanie wart swojej ceny – 18 zł za pierwszy miesiąc oraz 38,60 zł za każdy kolejny.

 

Kurs sprzedaży

 

Jest to nagranie z kursu na sali, który odbył się pod koniec sierpnia 2017 roku w Warszawie, tuż po powrocie Jacka z Islandii.

Na kursie zostały poruszone m.in. zagadnienia związane z ubiorem, sposobem wypowiedzi, sprzedażą bezpośrednią, telefoniczną i internetową.

Standardowa cena kursu wynosiła wtedy około 500 zł dla uczestników kursu 1 mln oraz około 1000 zł dla pozostałych osób.

Nagranie z kursu ma prawie 8 godzin. Patrząc na omówione tam zagadnienia oraz na cenę kursu, uważam, że warto. 🙂

 

Kurs 1 mln

 

Pierwsza edycja kursu 1 mln powstała około roku 2014. W założeniu kurs miał doprowadzić do tego, że osoba niezwiązana z biznesem internetowym zarobi swój pierwszy milion złotych w ciągu 3 lat.

Niestety, nie udało mi się to w tak krótkim czasie. Kurs uważam i tak za dość dobrą inwestycję. Było w nim co prawda kilka informacji nieaktualnych, kilku po prostu zabrakło, ale było też sporo informacji wartościowych.

Jeżeli chodzi ogólnie o kursy biznesowe, nie należy nigdy liczyć na to, że ktoś zostanie poprowadzony za rękę krok po kroku w drodze do miliona. Niestety, nie ma nigdzie kursów stworzonych na zasadzie „zamów dokładnie ten towar, stwórz dokładnie taką aukcję, sprzedaj dokładnie za tyle”. Gdyby nawet coś takiego istniało, to powstałaby tak duża konkurencja, że całe przedsięwzięcie straciłoby sens.

Nawet po najlepszym kursie biznesowym trzeba włożyć naprawdę sporo wysiłku w celu osiągnięcia efektów.

Dużym plusem kursu 1 mln jest fakt, że dostęp do niego jest nieograniczony czasowo. Nie ma żadnego przedłużania subskrypcji, które wymagałoby dodatkowych płatności!

Czy, patrząc z perspektywy czasu, ponownie przystąpiłbym do kursu, który stworzył Jacek Wiśniowski? Prawdopodobnie tak, gdyż wyniosłem z niego zdecydowanie największą wartość.

Jeżeli jednak chodzi o Wyzwanie90dni i Akademię Biznesu Krzysztofa Króla, napiszę krótko – nie mogę powiedzieć niczego dobrego na temat tych kursów ani na temat ich twórców.

Kim jest Jacek Wiśniowski
5 (100%) 38 votes

11 KOMENTARZE

  1. Widziałam już do tej pory w sieci wiele negatywnych komentarzy dotyczących Jacka. Zapewne biorą się one stąd, że ktoś ma ogromne oczekiwania wobec wszelkiego rodzaju kursów biznesowych. Ludzie myślą, że wystarczy przerobić taki kurs i już mają sukces w kieszeni. Niestety, rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa… Kursy kursami, ale potrzeba sporo wysiłku by osiągnąć w życiu coś wartościowego.

  2. Kanał sukces.pl znam i oglądam od kilku lat. Początkowo nazwa była inna, chyba Mistrz Motywacji. Zamówiłem kiedyś dwie książki Jacka. Zdecydowanie były warte swojej ceny.
    Do droższych kursów już od dawna mam uprzedzenie. Co jak co, ale porównanie kursu 1 mln do wyzwania i akademii biznesu to bardzo ciekawy temat. Tyle hejtu na Jacka, nawet całe forum w internecie powstało i to być może całkiem niesłusznie. Ciekawe kiedy coś powstanie na temat panów K. K. i J. G.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here