Kim jest Jacek Wiśniowski

3
33
sukces.pl - Mistrzowie - 101 historii

Kim jest Jacek Wiśniowski

Jacek Wiśniowski jest polskim przedsiębiorcą i milionerem. Jest również właścicielem kanału sukces.pl na YouTube.

Wspomniany wyżej kanał należy do dwóch szczególnie polecanych przeze mnie kanałów z rozwoju osobistego. Oprócz rozwoju osobistego na kanale poruszane są również zagadnienia związane z biznesem i motoryzacją.

Poza prowadzeniem kanału sukces.pl Jacek Wiśniowski stworzył kilka kursów motywacyjnych oraz biznesowych. Jest również autorem dość znanej książki motywacyjnej zatytułowanej Rusz dupę.

Dodatkowo raz do roku Jacek organizuje bezpłatne konferencje na sali w 10 największych miastach Polski.

Moja opinia na temat produktów Jacka Wiśniowskiego

Książka Mistrzowie

Książka Mistrzowie, czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu została wydana w lutym 2018 roku. Zamówiłem ją gdy tylko pojawiła się w sprzedaży.

Książka ta (jak sam tytuł wskazuje) opisuje historie 101 osób, które osiągnęły w życiu sukces pomimo wielu trudności i przeszkód. W przypadku części z tych osób nic nie wskazywało na to, że kiedykolwiek im się uda.

Książka ma 256 stron razem ze spisem treści, wstępem i zakończeniem. Historia jednej osoby zajmuje średnio około dwóch stron.

Choć książkę czyta się łatwo i przyjemnie, warto czytać w tempie jednej, ewentualnie dwóch, historii w ciągu dnia.

Książkę jako całość oceniam bardzo dobrze. Działa ona niezwykle motywująco i moim zdaniem jest warta o wiele więcej niż te 19,90 PLN.

Kurs 1 mln

Pierwsza edycja kursu 1 mln powstała około roku 2014. W założeniu kurs miał doprowadzić do tego, że osoba niezwiązana z biznesem internetowym zarobi swój pierwszy milion złotych w ciągu 3 lat.

Pomimo że nie udało mi się to w tak krótkim czasie, uważam kurs za udaną inwestycję. Było w nim sporo wartościowych informacji.

Jeżeli chodzi ogólnie o kursy biznesowe, nie należy jednak liczyć na to, że ktoś zostanie poprowadzony za rękę krok po kroku w drodze do miliona. Niestety, nie ma nigdzie kursów stworzonych na zasadzie „zamów dokładnie ten towar, stwórz dokładnie taką aukcję, sprzedaj dokładnie za tyle”. Gdyby nawet coś takiego istniało, to powstałaby tak duża konkurencja, że całe przedsięwzięcie straciłoby sens.

Nawet po najlepszym kursie biznesowym trzeba włożyć naprawdę sporo wysiłku w celu osiągnięcia efektów.

Dużym plusem kursu 1 mln jest fakt, że dostęp do niego jest nieograniczony czasowo. Nie ma żadnego przedłużania subskrypcji, które wymagałoby dodatkowych płatności!

Jeżeli chodzi o mnie, rozwój osobisty oraz kursy biznesowe całkowicie zmieniły mój sposób myślenia. Dzięki nim mogę mieć własną działalność i zarabiać w ten sposób pieniądze. 🙂

Przed rokiem 2015 myślałem tylko i wyłącznie o pracy na etacie. Własny biznes był dla mnie rzeczą niewyobrażalną.

Rozwój osobisty, kurs 1 mln Jacka Wiśniowskiego oraz Akademia Biznesu Krzysztofa Króla i Jana Gajosa zmieniając mój sposób myślenia odmieniły moje życie. 🙂

3 KOMENTARZE

  1. Widziałam już do tej pory w sieci wiele negatywnych komentarzy dotyczących Jacka. Zapewne biorą się one stąd, że ktoś ma ogromne oczekiwania wobec wszelkiego rodzaju kursów biznesowych. Ludzie myślą, że wystarczy przerobić taki kurs i już mają sukces w kieszeni. Niestety, rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa… Kursy kursami, ale potrzeba sporo wysiłku by osiągnąć w życiu coś wartościowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here