Jak schudnąć w 3 tygodnie

Jak schudnąć w 3 tygodnie

 

Osoby chcące zrzucić nieco kilogramów mają do wyboru sporo ćwiczeń i różnych form diety. Brian Flatt, będący od kilkunastu lat trenerem osobistym oraz specjalistą od żywienia, stworzył produkt o nazwie The 3 Week Diet, którego zadaniem jest pomaganie ludziom w pozbyciu się zbędnych kilogramów.

The 3 Week Diet składa się z 4 książek:

 • Introduction Manual
 • Diet Manual
 • Workout Manual
 • Mindset & Motivation Manual

Każda z książek omawia odrębne zagadnienia. Autor w swojej publikacji prowadzi czytelnika przez cały proces odchudzania. Na każdy dzień przygotowane są ćwiczenia oraz opis posiłków, jakie należy spożywać. Większość omawianych ćwiczeń można wykonać bez wychodzenia z domu. Osoby stosujące wiedzę zawartą w publikacji redukują masę ciała nawet o 10 kg w ciągu 21 dni.

Produkt jest objęty gwarancją satysfakcji, dzięki czemu w razie niezadowolenia możesz otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni od daty zakupu. Koszt 4 książek to 47$. Za dodatkowe 9$ możesz otrzymać nagrania w postaci audiobooka.

Kliknij link i znajdź więcej informacji na temat The 3 Week Diet.

4 komentarze
 • Jacek
  Posted at 10:32h, 21 lipca Odpowiedz

  Bardzo ciekawy i wartościowy produkt, do tego w całkiem przystępnej cenie 🙂 Przydatny nieco bardziej dla kobiet, choć mężczyźni też mogą sporo skorzystać. Gwarancja satysfakcji również pomaga w podjęciu decyzji 😀

 • Marek
  Posted at 13:06h, 09 października Odpowiedz

  Dzięki tej książce znajoma schudła z 85 do 62 kg 🙂 Wymagało to trochę czasu i nieco wysiłku, ale teraz wszyscy z jej otoczenia są w szoku widząc taką metamorfozę 😀

 • Milena
  Posted at 17:29h, 14 grudnia Odpowiedz

  Kuzynka zrzuciła w niecały miesiąc 5 kg korzystając z podanej tu książki. W tej sytuacji było warto 🙂

 • Krzysztof
  Posted at 04:45h, 05 września Odpowiedz

  Słyszałem już od kilku znajomych, że po przeczytaniu tych książek schudli od 3 do 16 kg w przedziale od 10 dni do 2-3 miesięcy.
  Tylko wiadomo że samo czytanie książek nikogo nie odchudzi. Oprócz czytania trzeba oczywiście działać 🙂

Post A Comment