Jak zarobić większe pieniądze przez Internet

Jak zarobić większe pieniądze przez Internet

 

Zarabianie pieniędzy dla większości ludzi nie jest łatwe. Poniżej znajdziesz sposób na zarobienie większych pieniędzy bez wychodzenia z domu i bez specjalistycznej wiedzy. Wystarczy niewielka kwota na początek, trochę czasu i odrobina kontaktów z ludźmi.

Easy1Up to program dzięki któremu możesz zdobyć wiedzę dotyczącą marketingu i zarabiania przez Internet, a dodatkowo możesz przy tym zarobić bardzo przyzwoite pieniądze. Program podzielony jest na 5 części: Elevation, Elevation Elite, Vertex, Vertex Elite i Vertex Pro. Na każdym kolejnym poziomie prezentowana jest coraz bardziej zaawansowana wiedza.

Aby przystąpić do programu kliknij ten link. Dzięki temu otrzymasz dostęp do bezpłatnego nagrania prezentującego program Easy1Up oraz umożliwiającego zapis do programu. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w programie i dać sobie szansę na zarabianie nawet do ok. 100 tys. zł miesięcznie, kliknij “Join” w menu na górze strony. Jeśli chcesz zapisać się na listę mailingową aby dostawać dodatkowe wiadomości, kliknij tutaj i podaj swoje imię, adres email oraz numer telefonu.

Po kliknięciu przycisku “Join” i wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz dostęp do platformy Easy1Up. Tutaj masz możliwość wyboru pakietu – najtańszy z nich kosztuje 25 USD, najdroższy – 1000 USD. Do tych kwot dodawana jest niewielka opłata administracyjna. W sumie za najmniejszy i najtańszy pakiet zapłacisz 30 USD, natomiast za najdroższy – 1100 USD. Jest to opłata jednorazowa!

Wybierając pakiet dla siebie masz dwie możliwości – wybrać od razu najdroższy i największy pakiet (i opłacić go w kwocie 1100 USD) lub dodawać pakiety kolejno. Przy wyborze pierwszej opcji masz od razu cały program za 1100 USD i nie pokrywasz żadnych więcej opłat. Decydując się na jeden z tańszych pakietów płacisz np. 550 USD za pakiet Vertex Elite i masz jednocześnie dostęp do trzech pierwszych (mniejszych) pakietów. Jeśli jednak po pewnym czasie zdecydujesz się na wybór pakietu Vertex Pro za 1100 USD, musisz opłacić go w wysokości 1100 USD. W sumie wychodzi ponad 1600 USD.

Najbardziej opłacalne są w takim razie dwie opcje:

 • wybierasz od razu pakiet Vertex Pro i płacisz jednorazowo kwotę 1100 USD
 • najpierw wybierasz najtańszy pakiet (Elevation za 30 USD) po to by dostać się do Easy1Up i upewnić się czy program jest rzeczywiście odpowiedni dla Ciebie, a następnie wybierasz pakiet Vertex Pro. W ten sposób dostęp do całego programu otrzymujesz za niewiele ponad 1100 USD.

 

Czy konieczne jest wybieranie i opłacanie najdroższego pakietu? Nie. Możesz wybrać dowolny pakiet, lecz w takiej sytuacji pojawiają się dwie konsekwencje:

 • nie otrzymujesz dostępu do pełnej wiedzy jaka jest dostępna w programie
 • nie możesz polecać innym i sprzedawać pakietu, którego nie masz opłaconego.

 

Jeśli nawet nie interesuje Cię wiedza dostępna w programie Easy1Up, możesz dzięki niemu zarobić całkiem spore pieniądze.

 

Jak w takim razie zarabiać z programem Easy1Up?

 

Po tym jak zarejestrujesz się w programie, wybierzesz i opłacisz pakiet dla siebie, otrzymasz linki, dzięki którym możesz polecać program innym. Wystarczy taki link opublikować na swojej stronie, w mediach społecznościowych czy gdziekolwiek indziej lub po prostu przesyłać we wiadomościach prywatnych rodzinie, znajomym itp.

Ile można zarobić na programie Easy1Up? Jeśli przystąpisz do programu i nie będziesz go polecać nikomu, zyskasz dostęp do wartościowej wiedzy, ale na programie nie zarobisz nic. Jeśli będziesz polecać i znajdziesz osoby nim zainteresowane, możesz bez problemu zarobić kilkadziesiąt tys. zł w przeciągu kilku tygodni! Wiedza prezentowana w programie nie jest koniecznie potrzebna do tego, by polecać go innym i zarabiać w ten sposób pieniądze. 🙂

Po jakim czasie można spodziewać się, że wpłacona kwota się zwróci? Jeśli zaczniesz polecać program innym, wystarczy że znajdziesz jedną osobę, która przystąpi do Easy1Up i wybierze taki pakiet jak Ty. 🙂 Jeśli wybierze tańszy, otrzymasz zwrot z inwestycji w kolejnych dniach (ewentualnie tygodniach) w zależności od skuteczności Twojego działania. 🙂

* Nie sugeruj się opiniami jakie można znaleźć w internecie na temat różnych tego typu programów (że to scam, piramida itd., że na tym się nie da zarobić). Każdy tego typu program jest krytykowany przez wiele osób, lecz jednocześnie jest mnóstwo ludzi zarabiających właśnie w ten sposób i to całkiem przyzwoite pieniądze. Sam znam kilka takich osób, być może Ty też. Inwestując 30 USD w program Easy1Up zarobiłem na nim w ciągu 3 dni 240 USD. Ten kto mi polecił ten program zarobił w 3 miesiące 18 tys. USD (ok. 70 tys. zł). Niewiele do stracenia, a zyskać można sporo. Czy w takim razie warto spróbować i zainwestować choćby te 30 USD na początek? Myślę, że każdy zna już odpowiedź. 🙂

Jeśli powyższe argumenty jednak nie są dla Ciebie wystarczające, to pomyśl w ten sposób – inni będą zarabiać dosyć duże pieniądze, a Ty będziesz w tym czasie nadal siedzieć i czekać nie wiadomo na co… Decyzja należy do Ciebie…

9 Comments
 • Klaudia
  Posted at 08:41h, 03 May Reply

  Super. Na początku nie do końca wierzyłam, ale to rzeczywiście działa! 🙂

 • Grzegorz
  Posted at 11:47h, 03 May Reply

  Program znacznie lepszy niż myślałem. Dołączyłem, polecam, zarabiam 🙂 🙂

 • Marek
  Posted at 04:29h, 05 May Reply

  Dzięki za polecenie! Ten program daje mi sporo dodatkowej gotówki 🙂 😀

 • Jacek
  Posted at 10:49h, 08 May Reply

  5 dni i mam dodatkowe 700 dolarów. Super! 🙂

 • Magda
  Posted at 11:54h, 09 May Reply

  Prawie 300 dolarów w 4 dni. Już widzę, że było warto 🙂

 • Wiktoria
  Posted at 12:09h, 16 May Reply

  Po 10 dniach mam dodatkowe 3400 zł. W takiej sytuacji rzecz naturalna, że było warto. 😀 😀

 • Weronika
  Posted at 04:39h, 23 May Reply

  3 tygodnie i 6700 zł. Dzięki wielkie za polecenie! 🙂

 • Grzesiek
  Posted at 06:46h, 04 July Reply

  W ciągu miesiąca zyskałem dodatkowe 2700 zł. Nakład “pracy” nie był jakiś gigantyczny. Myślę, że warto 🙂

 • Janek
  Posted at 13:10h, 19 August Reply

  Mniej więcej w 2 miesiące udało mi się zarobić w przeliczeniu w granicach 5100 zł. Myślę, że to bardzo dobry wynik 🙂

Post A Comment