Jak zdobyć tysiące prawdziwych obserwujących na Instagramie

Jak zdobyć tysiące prawdziwych obserwujących na Instagramie

 

Jak zapewne zauważyłeś/-aś, jest sporo kont na Instagramie, które pomimo dość krótkiego czasu zdobyły tysiące obserwujących. Jest również spora grupa kont, które są znacznie starsze, a pomimo tego mają niewiele obserwujących, polubień i komentarzy. Od czego to zależy?

Otóż część osób może po prostu nie chcieć i nie potrzebować rozgłosu i tym samym nie widzą potrzeby zwiększania na siłę liczby swoich obserwujących. Z kolei druga część osób może chcieć zdobyć ich jak najwięcej, ale nie ma pojęcia w jaki sposób tego dokonać.

[Disclosure: This post contains affiliate links, which means I receive some commission (without additional cost from you) if you make a purchase using one of the links below.]

Dziś właśnie dla tej drugiej grupy osób zamieszczam gotowe, bardzo proste i niedrogie rozwiązanie, które znacznie zwiększy zarówno liczbę obserwujących, jak i liczbę polubień oraz komentarzy na profilu.

 • Kliknij ten link. Przy pierwszej wizycie należy kliknąć dodatkowo “Sign up” i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. W ten sposób otrzymasz dostęp do platformy InstaZood oraz 3 dni gratis na jej przetestowanie.
 • Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu się do platformy dodajesz do niej swoje konto na Instagramie. Procedura jest dość krótka – wystarczy Twój login, hasło i kod weryfikacyjny, jaki otrzymasz e-mailem bądź sms-em od serwisu Instagram. Jeśli aplikacja w smartfonie wyświetla informację, że ktoś właśnie próbował zalogować się na Twoje konto, kliknij “Tak, to byłem ja”.
 • Następnie podajesz dane, które pozwolą Ci zwiększyć liczbę osób obserwujących Twój profil. InstaZood działa w ten sposób, że obserwuje inne profile i polubia zdjęcia innych osób po to, by tamte osoby zaczęły Cię również obserwować i polubiać (lub “like’ować” – jak kto woli 🙂 ) Twoje zdjęcia. Jako źródło profili, które InstaZood będzie w Twoim imieniu obserwować, możesz podać: popularne konta (takie, które mają zdjęcia zbliżone do Twoich, ale znacznie większą liczbę obserwujących), hash-tagi, lokalizacje (miasto, kraj, miejscowość, plac, budynek itp).

 

InstaZood Add Target

Ta platforma wyświetla konwersje poszczególnych celów. Możesz dodać około 20 źródeł pozyskiwania obserwujących i porównywać konwersje. Następnie możesz pozostawić źródła z najwyższą konwersją, a te z mniejszą tymczasowo zatrzymać lub całkowicie usunąć.

InstaZood to jedna z kilku platform służących do zwiększania liczby obserwujących oraz polubień i komentarzy na swoim profilu. W porównaniu do innych platform InstaZood przynosi najlepsze rezultaty, ma dość intuicyjny interfejs i kosztuje niewiele, bo zaledwie 9,99 USD za 30 dni. Za taką kwotę możesz spodziewać się w granicach 10-200 nowych prawdziwych obserwujących każdego dnia.

Na Instagramie obowiązuje limit liczby osób, które możesz obserwować i wynosi on około 7500. Większość platform obserwuje do 7000 osób, a następnie przechodzi do usuwania (unfollowing) dodanych wcześniej profili. InstaZood daje możliwość wykluczenia z fazy unfollowing tych osób, które obserwujesz od dawna i nie chcesz ich usuwać – rodzina, znajomi itp.

InstaZood oprócz obserwowania i polubień daje możliwość komentowania zdjęć, ale nie jest to funkcja, która w zauważalny sposób pomagałaby zwiększyć konwersję.

Poniżej znajdziesz screeny z optymalnymi ustawieniami platformy InstaZood. Dodam, że przetestowałem w ostatnich miesiącach wiele tego typu platform i ta jest zdecydowanie najlepsza, a przy okazji jest to jedno z tańszych tego typu narzędzi.

 

Ustawienia InstaZood 01
Ustawienia InstaZood 02
Ustawienia InstaZood 03
Ustawienia InstaZood 04

Na karcie “Comments” nie ma co zmieniać, chyba że chcesz dodać do platformy własne komentarze.

Możesz spróbować ustawić “Follow/day” i “Likes/day” na 1000, a “Follow/hour” i “Likes/hour” na 50. Staraj się nie przekraczać tych wartości, gdyż Instagram może usunąć lub zablokować Twoje konto.

Nie przekraczaj również 200 komentarzy na dobę i 10 na godzinę, jeśli interesuje Cię opcja komentowania zdjęć.

 

 

11 Comments
 • Katarzyna
  Posted at 04:00h, 22 May Reply

  2 dni i 70 nowych obserwujących, rewelacja! 🙂 😀

 • Paulina
  Posted at 14:57h, 22 May Reply

  Po dwóch dniach mam 110 nowych obserwujących! 😀 Szok, niesamowite, że to aż tak działa 😀 😀 😀

  • Admin
   Posted at 02:52h, 23 May Reply

   No widzisz, Paulina 🙂 Działa, działa 😀 Kwestia dobrych zdjęć i odpowiedniej konfiguracji platformy 🙂

 • Weronika
  Posted at 04:28h, 23 May Reply

  Faktycznie działa! Metoda bardzo prosta i skuteczna – 65 nowych obserwujących już po pierwszym dniu 🙂

 • Aga
  Posted at 11:03h, 29 May Reply

  Działa rewelacyjnie! Przy odpowiednich ustawieniach mam ponad 1000 nowych obserwujących po 7 dniach z tą platformą. 😀

 • Michał
  Posted at 14:54h, 03 June Reply

  Dwa tygodnie i mam ponad 700 nowych obserwujących – średnio powyżej 50 na dobę. Znakomicie! 😀 I to dosłownie za 10 dolarów :O 😀

 • Irmina
  Posted at 10:17h, 03 July Reply

  Sprawdziłam i działa zgodnie z opisem 🙂 Dzięki temu mam sporo nowych polubień i komentarzy, a liczba obserwujących wzrosła z 420 do 1290 w niecałe 2 tygodnie! 🙂 😀

 • Grzesiek
  Posted at 06:30h, 04 July Reply

  Działa znakomicie – po trzech tygodniach mam ponad 1000 nowych obserwujących. Sprzedaż w mojej firmie również dzięki temu wzrosła! 😀

 • Grzegorz
  Posted at 14:14h, 15 August Reply

  W nieco ponad 2 miesiące zyskałem 4200 nowych obserwujących 🙂 Polubień i komentarzy pod zdjęciami również sporo przybyło 🙂 W takiej cenie to prawie za darmo 🙂

 • Marek
  Posted at 18:23h, 05 December Reply

  Metoda rewelacyjna! Każdego tygodnia zyskuję około 200 nowych obserwujących. W dodatku jest to dosyć tanie rozwiązanie. Zdecydowanie polecam!

 • Klaudia
  Posted at 18:55h, 11 January Reply

  Pomaga w zauważalny sposób zwiększyć liczbę polubień i obserwujących. Dla mnie bomba 😀

Post A Comment