Najlepsza sieć hoteli na świecie

8
6
Najlepsza sieć hoteli na świecie

 

W poprzednim artykule zawarte zostały informacje dotyczące wyszukiwania najlepszych połączeń lotniczych. Dziś natomiast będziesz miał okazję dowiedzieć się jak zarezerwować dobry hotel w atrakcyjnej cenie oraz jak zyskać przy tym dodatkowe korzyści.

AccorHotels to francuska międzynarodowa grupa hotelowa założona w 1967 roku. Obecnie należy do niej ponad 3000 hoteli 13 różnych marek w prawie 100 krajach na świecie. Są to zarówno tańsze hotele 2-, 3-gwiazdkowe, jak również luksusowe 4- i 5-gwiazdkowe. Do przykładowych marek grupy AccorHotels należą: Pullman, Sofitel, Mercure, Grand Mercure, Ibis, Adagio, Novotel.

Grupa AccorHotels stworzyła program lojalnościowy, dzięki któremu możesz zyskać dodatkowe korzyści. Z programem powiązane są karty służące do zbierania punktów. Tuż po dołączeniu do programu otrzymujesz kartę Classic. Już dzięki niej zyskujesz 10 % zniżki przy każdej następnej rezerwacji internetowej. Dzięki tej karcie masz również m.in. możliwość zameldowania online oraz szybkiego wymeldowania.

Wraz z biegiem czasu oraz ilością noclegów w rozmaitych hotelach gromadzisz punkty. Po przekroczeniu pewnych progów punktowych otrzymasz kartę Silver, Gold, a następnie Platinum. Każda z nich daje większe przywileje od poprzedniej. Dodatkowo po zgromadzeniu 2000 pkt masz możliwość uzyskania rabatu w wysokości 40 € za wybrany przez siebie nocleg.

Doba hotelowa trwa zwykle od godz. 14:00 do godz. 12:00 dnia następnego. Karty od Silver wzwyż umożliwiają jednak wczesne zameldowanie (przybycie do hotelu w godzinach porannych) i/lub późne wymeldowanie (pobyt w hotelu do godzin popołudniowych).

Karty Gold oraz Platinum gwarantują dostępność pokoju przy późnej rezerwacji – na 2-3 doby przed przyjazdem.

Dodatkowe punkty możesz zdobyć meldując się w hotelu z wykorzystaniem aplikacji Places dostępnej na systemy iOS oraz Android, a także korzystając z sieci partnerskich grupy AccorHotels, takich jak np. linie lotnicze.

Najlepsza sieć hoteli na świecie
5 (100%) 1 vote

8 KOMENTARZE

  1. Już mam ochotę na wypoczynek w ciepły, letni dzień, w luksusowym hotelu, najlepiej w klimacie tropikalnym lub śródziemnomorskim… 😀

  2. Przy każdej podróży nocuję w hotelach Ibis lub Novotel. Świetny program,. Przy częstych podróżach i noclegach dają niezłe zniżki 🙂

  3. Mają sieć hoteli mniej więcej w połowie państw świata, od czasu od czasu można dostać całkiem niezłą zniżkę 🙂 Super! Od teraz będę korzystać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here