Najlepsze narzędzie do email marketingu

Najlepsze narzędzie do email marketingu

 

[Disclosure: This post contains affiliate links, which means I receive some commission (without additional cost from you) if you make a purchase using one of the links below.]

Wiele osób prowadzących własną stronę internetową korzysta z narzędzi do email marketingu. Według wszelkich statystyk jest to doskonałe rozwiązanie pozwalające zwiększyć ruch na stronie, a tym samym jej popularność.

W ostatnich latach pojawiło się sporo narzędzi do email marketingu. Prowadząc dwa swoje blogi, sprawdziłem działanie kilku takich narzędzi. Tym, które nie sprawiło mi jak dotąd żadnych problemów jest GetResponse. Posiada on wiele funkcji – zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych. Najtańszy pakiet w usłudze GetResponse kosztuje 50 zł miesięcznie. Przez pierwsze 30 dni można testować program za darmo. Dodatkowo cała witryna oraz cały interfejs usługi GetResponse dostępne są w języku polskim!

Jeśli w bliższej lub dalszej przyszłości zdecydujesz się prowadzić własną stronę internetową lub bloga i będziesz potrzebować platformy do email marketingu, polecam GetResponse.

1Comment
  • Michał
    Posted at 13:30h, 06 May Reply

    Szkoda że comiesięczna opłata jest obowiązkowa nawet przy niewielkiej bądź pustej liście mailingowej :/ Ale tak ogólnie narzędzie rzeczywiście bardzo dobre.

Post A Comment