Najlepsze porównywarki lotów

23
Najlepsze porównywarki lotów

 

Wybierając się w dłuższą podróż samolotem masz kilka możliwości dotyczących trasy oraz kosztów związanych z przelotem. Możesz wybrać ofertę jednego z biur podróży, jakie znajdziesz w Internecie. Możesz zdecydować się na konkretną linię lotniczą, np. British Airways, Lufthansa, Air France itp. Możesz również skorzystać z jednej z dostępnych w sieci wyszukiwarek lotów.

Najlepsze dostępne dziś wyszukiwarki połączeń lotniczych:

 

Każda z wyżej wymienionych wyszukiwarek oferuje wybór lotów zarówno w klasie ekonomicznej jak i biznesowej. W wynikach wyszukiwania podane są: godzina odlotu, godzina przylotu, sumaryczny czas lotu, linie lotnicze, którymi odbędzie się podróż, liczba przesiadek oraz lotniska, na których następuje przesiadka.

Przy każdym locie podana jest cena, zwykle w walucie zgodnej z językiem przeglądarki i systemu operacyjnego osoby przeglądającej oferty. Na każdej z podanych stron istnieje możliwość przeliczenia ceny lotu na dowolną inną walutę.

Połączenia można sortować według ceny biletów, czasu podróży, liczby przesiadek, linii lotniczych oraz godziny odlotu i przylotu.

Z podanych wyżej porównywarek Google Flights wyświetla wyniki najszybciej, lecz jednocześnie nie jest najlepszą wyszukiwarką pod względem cen. Jeśli chodzi o możliwie najtańsze połączenia i najlepsze opcje typu „koszt w porównaniu do czasu podróży”, najlepiej skorzystać z Momondo.

Oprócz samych połączeń lotniczych na powyższych stronach (z wyjątkiem Google Flights) istnieje możliwość rezerwacji hotelu oraz wypożyczenia samochodu w lokalizacji, do której się wybieramy.

Odnośnie rezerwacji dobrego hotelu w rozsądnej cenie w Polsce lub w dowolnym kraju na świecie będzie niebawem osobny artykuł.

Najlepsze porównywarki lotów
5 (100%) 5 votes