Najlepsze porównywarki lotów

6
12
Najlepsze porównywarki lotów

 

Wybierając się w dłuższą podróż samolotem masz kilka możliwości dotyczących trasy oraz kosztów związanych z przelotem. Możesz wybrać ofertę jednego z biur podróży, jakie znajdziesz w Internecie. Możesz zdecydować się na konkretną linię lotniczą, np. British Airways, Lufthansa, Air France itp. Możesz również skorzystać z jednej z dostępnych w sieci wyszukiwarek lotów.

Najlepsze dostępne dziś wyszukiwarki połączeń lotniczych:

 

Każda z wyżej wymienionych wyszukiwarek oferuje wybór lotów zarówno w klasie ekonomicznej jak i biznesowej. W wynikach wyszukiwania podane są: godzina odlotu, godzina przylotu, sumaryczny czas lotu, linie lotnicze, którymi odbędzie się podróż, liczba przesiadek oraz lotniska, na których następuje przesiadka.

Przy każdym locie podana jest cena, zwykle w walucie zgodnej z językiem przeglądarki i systemu operacyjnego osoby przeglądającej oferty. Na każdej z podanych stron istnieje możliwość przeliczenia ceny lotu na dowolną inną walutę.

Połączenia można sortować według ceny biletów, czasu podróży, liczby przesiadek, linii lotniczych oraz godziny odlotu i przylotu.

Z podanych wyżej porównywarek Google Flights wyświetla wyniki najszybciej, lecz jednocześnie nie jest najlepszą wyszukiwarką pod względem cen. Jeśli chodzi o możliwie najtańsze połączenia i najlepsze opcje typu „koszt w porównaniu do czasu podróży”, najlepiej skorzystać z Momondo.

Oprócz samych połączeń lotniczych na powyższych stronach (z wyjątkiem Google Flights) istnieje możliwość rezerwacji hotelu oraz wypożyczenia samochodu w lokalizacji, do której się wybieramy.

Odnośnie rezerwacji dobrego hotelu w rozsądnej cenie w Polsce lub w dowolnym kraju na świecie będzie niebawem osobny artykuł.

Najlepsze porównywarki lotów
5 (100%) 2 votes

6 KOMENTARZE

  1. Wcześniej znałem tylko Skyscanner, ale teraz przyznam, że warto korzystać również z pozostałych podanych tu stron. Dawniej wyszukiwałem połączenia na stronach konkretnych, wybranych przeze mnie linii lotniczych, jednak z finansowego i czasowego punktu widzenia raczej nie było to rozwiązanie zbyt optymalne 😉

  2. Jakiś czas temu trafiłem tu poszukując możliwie najtańszej i jednocześnie w miarę szybkiej drogi dotarcia z Polski do Malezji. Z efektów jestem niesamowicie zadowolony! 😀
    Z pewnością będę z podanych stron korzystać w przyszłości 🙂

  3. Znakomite i rzeczywiście godne uwagi rekomendacje! Przeglądanie stron wybranych linii lotniczych lub biur podróży nie zawsze okazują się być najlepszą opcją…

  4. Dzięki za polecenie! 🙂
    Strony podane w tym artykule bardzo skutecznie rozwiązują problem wyszukiwania połączeń poprzez witryny poszczególnych linii lotniczych lub za pośrednictwem biur podróży 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here