Najlepsze wtyczki do WordPressa

Najlepsze wtyczki do WordPressa

 

[Disclosure: This post contains affiliate links, which means I receive some commission (without additional cost from you) if you make a purchase using one of the links below.]

Tworząc stronę internetową lub bloga na platformie WordPress, masz możliwość korzystania z ogromnej liczby wtyczek. Część z nich jest darmowa, część płatna. Poniżej znajdziesz listę wszystkich używanych na tym blogu, bardzo wartościowych wtyczek:

 

Większość wyżej wymienionych wtyczek należy do kategorii całkowicie darmowych. Niewielka część z nich posiada zarówno wersję darmową, jak i płatną.

Dodatkowo warto zainteresować się kilkoma innymi wtyczkami, których ja osobiście nie używam, lecz wiem, że są bardzo popularne i sprawdzone przez miliony użytkowników:

 • BackupBuddy – jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia kopii zapasowej strony (wtyczka płatna).
 • Yoast SEO – odpowiednik wymienionego wyżej All In One SEO Pack – należy wybrać jedną z tych dwóch wtyczek, niewskazane jest jednoczesne korzystanie z obu.
 • W3 Total Cache – bardzo dobra wtyczka do przyspieszania wczytywania strony – całkowicie zbędna natomiast dla osób korzystających z hostingu w SiteGround i używających wtyczki SG Optimizer.
2 Comments
 • Irmina
  Posted at 09:58h, 03 July Reply

  Dziękuję za tak obszerną listę. Teraz będę wiedzieć, których wtyczek warto poszukać w celu poprawy najważniejszych aspektów strony lub bloga. Lista bardzo wartościowa i przydatna dla każdego obecnego lub przyszłego przedsiębiorcy, blogera i/lub marketera 🙂 🙂

 • Grzesiek
  Posted at 06:41h, 04 July Reply

  Część tych wtyczek znam już od dość dawna, o części dopiero stąd się dowiedziałem. Niemniej jednak, są one naprawdę wartościowe i pomocne przy budowaniu i tworzeniu dowolnej strony internetowej lub bloga.

Post A Comment