Najlepszy rejestrator domen internetowych

Najlepszy rejestrator domen internetowych

 

Dwa tygodnie temu podałem około 10 najlepszych na świecie firm hostingowych. Dziś odpowiem krótko na pytanie „Która firma będzie najlepszym wyborem przy procesie rejestrowania domeny internetowej?”

Spośród firm rejestrujących domeny internetowe najlepszym dla mnie wyborem okazała się firma Namecheap. Jak sama nazwa wskazuje – domenę można nabyć naprawdę tanio w porównaniu do usług konkurencji. Interfejs użytkownika jest dość prosty w obsłudze. Proces rejestracji również prosty i szybki. Domenę można bez większego problemu połączyć z hostingiem dowolnego dostawcy.

Namecheap, oprócz rejestracji domeny, pozwala również na wykupienie hostingu. Warto skorzystać z tej opcji. Osoby zainteresowane hostingiem u innego dostawcy zapraszam do tego artykułu.

Jeśli Namecheap nie pozwoli na rejestrację domeny z pewnym rozszerzeniem (tak było u mnie w przypadku końcówki .pl), warto skorzystać z możliwości rejestracji domeny u swojego dostawcy hostingu. W tym przypadku polecam w szczególności skorzystanie z usług firmy SiteGround.

1 Comment
  • Jowita
    Posted at 11:18h, 01 września Odpowiedz

    Słyszałam od znajomych wiele dobrego na temat obu wymienionych w artykule firm. Sama również właśnie zaczynam korzystać z ich usług 🙂

Post A Comment