Rozwój osobisty – jak możesz zmienić swoje życie

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest, że jedni ludzie na świecie odnoszą ogromne sukcesy, a inni nie? Czy uważasz, że aby osiągnąć w życiu jakikolwiek większy sukces, trzeba mieć niesamowicie dużo szczęścia albo pochodzić z bogatej rodziny?

Rozwój osobisty to dziedzina wiedzy, która upowszechniła się na świecie pod koniec XX i na początku XXI wieku. Dzięki niej tysiące lub nawet miliony z pozoru zwykłych i przeciętnych ludzi osiągają ponadprzeciętne rzeczy lub umiejętności. Poniżej dowiesz się w jaki sposób i Ty możesz do grona tych ludzi dołączyć.

 

Wyzwanie90dni – najlepszy polski program z dziedziny rozwoju osobistego

 

Wyzwanie90dni to bardzo skuteczny program rozwoju osobistego stworzony przez Polaków. Składa się on z:

 • 90 nagrań dostępnych na platformie internetowej (jedno nagranie odblokowuje się raz na dobę, można wracać w dowolnym momencie do poprzednich dni programu),
 • dziennika w formacie pdf,
 • ćwiczeń, które należy wykonać.

Całość trwa 90 dni. Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy poświęcić na program od kilkunastu minut do około dwóch godzin dziennie.

Wraz z zapisaniem się do programu otrzymujesz możliwość konsultacji z twórcami Wyzwania90dni drogą telefoniczną lub emailową. Dostajesz również dostęp do grupy VIP na Facebooku, gdzie zyskujesz możliwość kontaktowania się z pozostałymi uczestnikami programu. Poniżej znajduje się link do strony głównej Wyzwania90dni: Wyzwanie90dni – Wielka zmiana małymi krokami. Na tej stronie możesz również przeczytać lub obejrzeć opinie uczestników programu.

Pierwsze 3 dni programu dostępne są dla wszystkich całkowicie za darmo. Program objęty jest gwarancją zadowolenia, co oznacza, że w ciągu pierwszych 30 dni masz możliwość rezygnacji z dalszego uczestnictwa i otrzymasz pełny zwrot wpłaconych do tej pory pieniędzy. Gdy ja zapisywałem się do Wyzwania (początek października 2015 roku), koszt programu wynosił około 2500 zł w przypadku płatności jednorazowej z góry za cały program oraz w granicach 2800 zł przy płatności ratalnej (3 raty po około 900 zł).

W krajach zachodnich organizowane są szkolenia kilkudniowe (często weekendowe) z dziedziny rozwoju osobistego, za które pobierane są opłaty w wysokości kilkudziesięciu tysięcy zł od osoby. Zważając na fakt, że tu otrzymujesz dostęp do tej samej wiedzy za mniej więcej 1/10 ceny szkoleń w krajach zachodnich, a przy tym nie musisz ruszać się z domu bądź też możesz logować się na stronę z dowolnego miejsca na świecie, oferta ta jest z pewnością warta zainteresowania. Współczynnik osób, które postanowiły zrezygnować z dalszego udziału waha się w granicach zaledwie 1%, co oznacza, że zadowolonych z uczestnictwa w programie jest około 99% osób.

 

Najlepsze materiały anglojęzyczne z dziedziny rozwoju osobistego

 

Osoby poszukujące materiałów anglojęzycznych mogą skorzystać z książek oraz szkoleń audio/video oferowanych przez amerykańskich i światowych liderów w dziedzinie rozwoju osobistego:

 

Materiały Briana Tracy objęte są aż roczną gwarancją satysfakcji!

 

Rozwój osobisty – materiały darmowe

 

Jeśli potrzebujesz darmowych materiałów dotyczących rozwoju osobistego, polecam:

4 komentarze
 • Wiola
  Posted at 11:33h, 15 maja Odpowiedz

  Świetne materiały. Zmieniają sposób myślenia i podejście do wielu spraw w niesamowicie pozytywny i skuteczny sposób.

 • Marek
  Posted at 12:48h, 09 października Odpowiedz

  Wraz z rodzeństwem sporo zyskaliśmy za sprawą wymienionych wyżej materiałów. Zdecydowanie mogę każdemu je polecić 🙂

 • Luiza
  Posted at 16:58h, 03 stycznia Odpowiedz

  Są to bardzo wartościowe materiały – i te darmowe i te płatne. Warto w nie zainwestować trochę czasu i pieniędzy po to by żyć lepiej 🙂

 • MArek
  Posted at 02:28h, 22 lutego Odpowiedz

  Ukończyłem Wyzwanie90dni ponad rok temu i była to najlepsza decyzja mojego życia! Polecam

Post A Comment